Tüdőgyógyinzézet Törökbálint

2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály utca 70.
+36-(23)-511-570
rpc@rpckorhaz.hu

A Református Pulmonológiai Centrum pályázatot hirdet KONYHAI KISEGÍTŐ munkakör betöltésére

        ÁLLÁSPÁLYÁZAT

REFORMÁTUS PULMONOLÓGIAI CENTRUM

Élelmezési osztály

pályázatot hirdet Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.) keretében

konyhai kisegítő

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): konyhai kisegítői feladatok ellátása

Betöltendő állás szakmacsoportja: fizikai munka

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb

Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Törökbálint

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): A pályázat benyújtásának a módja:

  • postai úton: Törökbálinti Tüdőgyógyintézet 2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály u. 70. címre
  • elektronikus úton Somlyainé Kiss Edit élelmezésvezető asszonynak címezve az elelmezes@rpckorhaz.hu e-mail címre.

Feltételek, Előnyök

Pályázati feltételek:

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet

Elvárt végzettség/képesítés:

  • 2. Befejezett 8. osztály, alap- és középfokú részszakképesítések, felnőttképzési szakmai végzettség, speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, vagy részszakma (középfokú szakképzettség) , Általános képzési programok, tovább nem bontható,  8 általános iskola

Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:

  • 3. Befejezett 10. osztály, alsó középfokú részszakképesítés, szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés, felnőttképzési szakmai végzettség, részszakma - középfokú szakképzettség , Alapozó keretprogramok, középfokú végzettség

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:

  • Hatékony munkavégzés (alap)
  • Konfliktus-kezelés (alap)
  • Együttműködés (alap)
  • Elkötelezettség, megbízhatóság (Etikus magatartás) (egyéb)
  • Aktivitás, reagálás (egyéb)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata