Tüdőgyógyinzézet Törökbálint

2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály utca 70.
+36-(23)-511-570
rpc@rpckorhaz.hu

A Református Pulmonológiai Centrum pályázatot hirdet RAKTÁROS Munkakör/feladatkör betöltésére.

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

a Református Pulmonológiai Centrum

pályázatot hirdet

RAKTÁROS

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

  • Az intézmény raktározási feladatainak ellátása.
  • Eszközök és készletek mennyiségi, minőségi átvétele, kiadása.
  • Kezelésében lévő raktárak tisztán tartása; szervezett, áttekinthető, szakszerű, számolható illetve mérhető állapotban történő tárolás megszervezése.
  • A készlet- és eszközmozgásokról az előírásoknak megfelelő bizonylatok és nyilvántartások naprakész vezetése, számítógépes adatfeldolgozás.

Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)

Bérezés: az Eszjtv. előírásai alapján, megegyezés szerint

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:

  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • heti 40 óra, teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Törökbálint

Pályázat benyújtásának módja:

1.) postai úton az intézet címére címezve: 2045 Törökbálint, Munkácsy M. u. 70., vagy

2.) e-mailen Bliznik Máté Gergő osztályvezető részére a bliznik.gergo@rpckorhaz.hu e-mail címre.

A betöltendő munkakörrel kapcsolatosan további információt Bliznik Máté Gergő nyújt a +36 23 511 585-ös telefonszámon.

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Erkölcsi bizonyítvány

További elvárások:

  • érettségi bizonyítvány,
  • egészségügyi alkalmasság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Raktáros képesítés
  • Egészségügyi intézményben szerezett raktárosi tapasztalat.
  • Egészségügyi eszközismeret.
  • Gyakorlott szintű MS Office (word, excel).
  • CT-EcoSTAT program ismerete.

Elvárt kompetenciák:

  • Jó probléma megoldó képesség,
  • nagyfokú precizitás,
  • fizikai terhelhetőség,
  • önálló munkavégzés.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

Állás tervezett betöltésének időpontja: azonnal