1 %!

Amennyiben szeretné felajánlani adója 1%-át a Pest Megyei Tüdőbetegekért Alapítványnak akkor egy erre vonatkozó rendelkező nyilatkozatot kell kitöltenie. Abban az esetben, ha nem rendelkezik formanyomtatvánnyal az üres rendelkező nyilatkozatot az alábbi linkről is letöltheti:

Formanyomtatvány

A kitöltött nyomtatványt egy külön lezárt borítékban adja át munkáltatójának, vagy helyezze az adóbevallását tartalmazó nagy borítékba, illetve elektronikusan is elküldhető a NAV részére.

FONTOS! Nyilatkozata csak akkor érvényes, ha a borítékra ráírja nevét, lakcímét, adószámát és a ragasztásnál ellátja aláírásával. Ezek az adatok nem kerülnek nyilvánosságra, mivel adóbevallásán vagy munkáltatóján keresztül, vagy közvetlenül a NAV-hoz kerülnek.

az adó 1+1 százalékáról legkésőbb még 2019. május 20-ig rendelkezhetünk!

Az alapítvány adatai:

Pest Megyei Tüdőbetegekért Alapítvány

Székhelye: 2045 Törökbálint, Munkácsy M. u. 70.

Adószáma: 18683576-1-13

Számlaszáma: 11742173-20142447

Köszönjük az Önök támogatását és ígérjük, hogy a jövőben is nagy figyelmet fordítunk arra, hogy Intézetünk betegeit magas szakmai és tárgyi feltételekkel gyógyíthassuk!