Tüdőgyógyinzézet Törökbálint

2045 Törökbálint, Munkácsy Mihály utca 70.
+36-(23)-511-570
tbti@torokbalintkorhaz.hu

Intézetünk átmenetileg szigorítja a csomagok átvételének rendjét!

Tisztelt Betegek! Tisztelt Hozzátartozók!

Értesítjük Önöket, hogy Tüdőgyógyintézetben a 2020.03.09-től életbe lépett teljeskörű látogatási tilalom alatt a hozzátartozók a betegeiknek az alábbiak szerint tudnak csomagot beküldeni:

• A csomag tartalmazhat általános ruházati, tisztálkodási és használati eszközöket
  • A csomag tartalmazhat tartós élelmiszert, a romlandó árukat azonban kérjük kerüljék
  • Egyedi gyógyszert, táplálék kiegészítőt, vitamint a csomag tartalmazhat
  • A csomagot lezárva a beteg adataival ellátva (név, osztály, kórterem) az Intézet portáján napközben lehet leadni 07.00-10.00 óráig, a csomag még aznap felkerül a betegellátó osztályra.
  • A csomag elvesztéséért, az abban elhelyezett értéktárgyakért, készpénzért felelősséget nem tudunk vállalni, felhívjuk figyelmüket, hogy ezt a csomag ne tartalmazzon!
  • A csomag átvételekor átvételi elismervényt adunk.